Regulamin

1. Imienny bon rabatowy uprawnia do jednorazowej 10% zniżki na zakupy w salonie bielizny Paryżanka ( za wyjątkiem artykułów objętych promocją, bądź wyprzedażą ) za okazaniem dowodu osobistego oraz bonu w formie: elektronicznej lub wydruku papierowego.

2. Do wygenerowania 10%  bonu rabatowego wymagane jest poprawne uzupełnienie danych w panelu rejestracyjnym ``Zmierz się z brafitterką w Paryżance`` tj. imię i nazwisko zgodne z dowodem osobistym, adres email i numer telefonu

3. Rejestracja i wygenerowanie imiennego bonu następuje po zaakceptowaniu regulaminu  i kliknięciu w przycisk zarejestruj, po czym pon zostaje wysłany w formie elektonicznej na wskazany adres email.

4. Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych sklep z bielizną Paryżanka z siedzibą w Łańcucie ul Wojska Polskiego 2a 37-100 Łańcut.

5. W przypadku akceptacji regulaminu wyrażacie Państwo zgodę na przesyłanie informacji dotyczących nowości i promocji (sms, newsletter) na wskazany numer telefonu i  adres email, a my przetwarzamy Państwa dane osobowe zwykłe (imię, nazwisko, nr tel. i adres email) wyłącznie w celu marketingowych.

6. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody: prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych.Jeśli uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy RODO, przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do GIODO a od 25 maja 2018 r. do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7.Podanie przez Państwa danych osobowych i akceptacja regulaminu jest warunkiem wygenerowania imiennego 10% bonu rabatowego. W razie niepodania danych osobowych, podania fałszywych danych rabat  niestety nie będzie mógł być zrealizowany. Wyrażenie zgody w postaci akceptacji regulaminu oraz podanie danych osobowych w stosunku do przesyłania Państwu wiadomości reklamowych sms i newslettera jest całkowicie dobrowolna, w przypadku jej niewyrażenia nie będą Państwo otrzymywać żadnych informacji dotyczących nowości i promocji oferowanych przez salon bielizny Paryżanka.

Paryżanka