Paryżanka jakiej nie znacie

Paryżanka to sklep dla każdej z Was. Staramy się sprostać oczekiwaniom każdej klientki zarówno szczupłej jak i tej o bardziej zaokrąglonych kształtach.Stawiamy na bardzo dobrą jakość oferowanych produktów oraz profesjonalną i miłą obsługę . Chcemy,aby każda kobieta mogła czuć się u nas dobrze. Współpracując z klientką główny nacisk kładziemy na stylizację ubioru. Ubieramy biorąc pod uwagę typ budowy ciała oraz walory urody . W każdej kobiecie chcemy podkreślić to co piękne,jednocześnie ukrywając defekty poprzez  właściwy dobór bielizny korygującej i odpowiednich modeli ubrań.

Firma Paryżanka powstała by zaspokoić wszelkie potrzeby kobiet. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.

W naszej ofercie znajduje się odzież damska dla szczupłych i puszystych,bielizna dla kobiet i mężczyzn,stroje kąpielowe ( także w dużych i nietypowych rozmiarach), parea oraz szeroki asortyment dodatków i biżuterii.

W sklepie Paryżanka prowadzimy profesjonalny brafitting..Zajmujemy się stylizacją ubioru uwzględniając typ urody i budowę ciała.

W swojej ofercie posiadamy odzież polską,francuską i włoską.


BRAFITTING

W salonie bielizny Paryżanka możesz skorzystać z profesjonalnego doboru zarówno biustonoszy jak i bielizny modelującej sylwetkę. Nasza bielizna zapewnia komfort noszenia, jest miła w dotyku, elegancka, wykonana z naturalnych dobrze układająch się materiałów, świetnie podkreśla kobiece kszałty.

Dołącz do nas na Facebooku